Smieklīgākās un labākās komēdijas

Vai ir kāds cilvēks, kuram nepatīk komēdijas? Droši vien, ka varētu atrast kādu, kuram nepatīk, toties lielākajam vairumam tās patīk, jo, skatoties komēdijas, var brīžiem kārtīgi no sirds izsmieties.

Komēdija “Paģiras” (angļu: The Hangover) ir 2009. gada amerikāņu filma. Filma ir stāsts par vecpuišu ballīti, kura notiek Lasvegasā. Pēc ballītes trīs paģiraini līgavaiņa draugi pamostas un secina, ka līgavainis ir kaut kur pazudis, taču viņiem nav ne jausmas, kur viņš varētu būt un kā tas gadījies, bet svarīgākais ir tas, ka līgavainim Dagam kāzas sākas jau pēc 2 dienām, un laika, lai viņu atrastu, ir pavisam maz.

Filmā galvenokārt ir izklāstīta līgavaiņa meklēšanas darbība. “Paģiru” režisors ir Tods Filips (angļu: Todd Philips).

Kā zināms, filmas veidotāji ir ietekmējušies no cilvēku pieredzes, tāpēc, pirms tu plāno vecpuišu ballīti pirms kāzām, esi uzmanīgs, lai beigās neizveidotos līdzīga situācija kā “Paģirās”. Svarīgi ir apdomāt arī savas finanses, lai nebūtu jāpārtērējas un jāaizņemas ātrie aizdevumi internetā.

  1. gadā tika izdota komēdijas “Paģiras” otrā daļa, savukārt 2013. gadā – filmas trešā daļa, toties arī šajās filmās, salīdzinot ar pirmo daļu, piedzīvojumu netrūkst.

Kā vēl vienu smieklīgu komēdiju var minēt filmu “Sliktās mammas” (angļu: Bad Moms) (2016), kuru patlaban mēs varam redzēt kinoteātros. Šai komēdijai ir divi režisori: Džons Lūkass un Skots Mūrs.

Filmas galvenajai varonei Eimijai ir ideāla dzīve – gudri un skaisti bērni, brīnišķīga laulība, skaista māja un labi atalgots darbs, tomēr īstenībā viņa ir pārstrādājusies, visa ikdienas dzīve viņai ir apnikusi. Eimija kopā ar divām citām mammām cenšas atrast veidu, kā atbrīvoties no visdažādākajiem vispārpieņemtajiem noteikumiem. Precīzāk sakot, kļūt nepieklājīgām un mežonīgām, darīt visu, kas mammām nepienākas, taču tas galīgi nav pa prātam citām ideālajām mammām.

Kinoteātros filma ir pieejama angļu valodā ar latviešu un krievu subtitriem.

Krievu komēdija “Klasesbiedrenes” (krievu: Одноклассницы) (2016) arī ir jauna filma. Šeit būs par ko pasmieties gan tev, gan taviem draugiem.

Režisors: Dmitry Suvorov.

Daša, Sveta un Vika, kuras ir trīs draudzenes, brauc uz Sočiem pie savas kādreizējās klasesbiedrenes Katjas, lai par godu viņai uzrīkotu neaizmirstamu vecmeitu ballīti. Viss iet lieliski līdz brīdim, kad Katja pieķer savu līgavaini kopā ar citu, precīzāk, blondīni ar lielām krūtīm. Katjai iestājas panika un viņa kliedzot pasaka, ka ir gatava apprecēt jebkuru citu vīrieti, tikai ne viņu, jo Katja vēlas, lai kāzas notiktu. Svarīgi ir tas, ka kāzām jānotiek jau nākamajā dienā; tas nozīmē tikai to, ka viņas draudzenēm ir viena nakts, lai atrastu Katjai citu piemērotu un daudz labāku vīru.

Filma “Sliktais opis” (angļu: Bad Grandpa) ir 2013. gada filma. Tās režisors ir Džefs Tremeins (Jeff Tremaine).

Ērvins, kurš ir 86 gadus vecs, kopā ar savu mazdēlu Billiju dodas ceļojumā pa Ameriku. Ērvins savu mazdēlu iepazīstina ar dažādiem cilvēkiem, situācijām un vietām, kas jebkādi pārspēj ierastos uzskatus par bērnu audzināšanu.

Filmas laikā Ērvins ar savu mazdēlu sastapsies ar nežēlīgiem un nesaudzīgiem pārdevējiem, ar skaistām meiteņu skaistumkonkursa dusmīgajām dalībniecēm un viņu mātēm, ar bēru viesiem, pat arī kļūs par neaicinātiem viesiem kāzās, kā arī iepazīsies ar baikeru kluba dalībniekiem un dažādiem citiem Amerikas pilsoņiem.

Šīs ir tikai dažas no smieklīgākajām un interesantākajām komēdijām, jo kopumā komēdijas žanrā var atrast diezgan daudz filmu. Ļoti populāras mūsdienās vēl joprojām arī ir deviņdesmito gadu filmas, piemēram, “Iepazīsties, mani vecāki”, “Precējies ar mafiju”, “Viens pats mājās” u.c.

Leave a comment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *